Gogen.sk
Gogen.sk

Vyhľadávanie na webe
Prejť na: Obsah | Hlavné menu | Novinky | Aktuality | Patička

Pravidlá akcie

Službu GoGEN ZÁRUKA 40 mesiacov poskytuje spoločnosť ETA a.s. so sídlom: Praha 4 – Braník, Zelený pruh 95/97, PSČ 147 00 IČO: 275 44 001, DIČ: CZ27544001 Sp. zn .: B 17862 vedená u MS v Prahe, výhradný dovozca spotrebnej elektroniky značky GOGEN, nad rámec zákonnej záruky, v období od 25. do 40. mesiaca od zakúpenia tovaru u predajcu. GoGEN ZÁRUKA 40 mesiacov končí bez ďalšieho uplynutím lehoty, teda posledným dňom 40. mesiaca nasledujúceho po uzavretí kúpnej zmluvy.

Služba GoGEN ZÁRUKA 40 mesiacov sa poskytuje na LED televízory. Platnosť služby GoGEN ZÁRUKA 40 je u daného výrobku vyznačená. Na predajných miestach podá informáciu o platnosti služby GoGEN záruka 40 mesiacov, obsluhujúci personál.
Nárok na túto službu nevzniká automaticky po zakúpení tovaru, ale je podmienené aktiváciou tejto služby zákazníkom na webových stránkach www.gogen.sk v sekcii ZÁRUKA 40 MESIACOV.
Aktiváciu služby GoGEN ZÁRUKA 40 mesiacov vykoná zákazník na webových stránkach www.gogen.sk tým, že pravdivo vyplní elektronický formulár. Dáta zapísané do tohto formulára sa uložia do Certifikátu GoGEN ZÁRUKA 40 mesiacov, ktorý si zákazník vytlačí. Predloženie Certifikátu spolu s predajným dokladom je podmienkou pri uplatnení a riešení reklamácie GOGEN ZÁRUKY 40 mesiacov.
Aktivácia služby musí byť na webových stránkach www.gogen.sk vykonaná najneskôr v termíne do 30 dní od zakúpenia tovaru. Rozhodné dátum nákupu je uvedený na predajnom doklade.

 

UPLATNENIE GOGEN ZÁRUKY 40 MESIACOV – riešenie reklamácií

1. Uplatnenie GoGEN ZÁRUKY 40 mesiacov je možné len v predajni, kde zákazník výrobok zakúpil alebo v autorizovanom servise.
2. Pri reklamácii je nutné doložiť:

Tlačenú verziu certifikátu, ktorý zákazník získal pri registrácii GoGEN ZÁRUKY 40 mesiacov
Riadny predajný doklad k výrobku
Reklamovaný výrobok

3. Podmienky uplatnenia GoGEN ZÁRUKY 40 mesiacov nie sú zhodné s podmienkami záručnej doby podľa Občianskeho zákonníka, ale riadi sa týmito Obchodnými podmienkami GoGEN ZÁRUKY 40 mesiacov.
V prípade ťažkostí pri registrácii alebo pri reklamácii, sa obracajte na zákaznícke centrum.

Tel: 800 110 111 alebo 577 055 555, e-mail: info@gogen.sk

 

* Záruka GoGEN 40 mesiacov platí len vo vybraných predajniach, obchodných reťazcoch a internetových obchodoch. Informujte sa u svojho predajcu!


Podmenu