Gogen.sk
Gogen.sk

Vyhľadávanie na webe
Prejť na: Obsah | Hlavné menu | Novinky | Aktuality | Patička

Ako sa registrovať

ZÁRUKA GOGEN 40 MESIACOV

Vážený zákazník,

Značka GoGEN Vám prináša predĺženú záruku na aktívne portfólio televízorov, a to z 24 až na 40 mesiacov. Získavate tým benefit v podobe istoty, že Vaša prípadná reklamácia bude vybavená nad rámec zákonnej dvojročnej záruky.

 

AKO SI AKTIVOVAT ZÁRUKU 40 MESIACOV?

Pre aktiváciu služby Záruka GoGEN 40 mesiacov a získanie tejto jedinečnej výhody, je nutné navštíviť do 30 dní od zakúpenia tovaru webovej stránky www.gogen.sk/zaruka-40-mesiacov/ a vyplniť krátky registračný formulár, ktorého uložením vygenerujete certifikát predĺženej záruky. Certifikát vo formáte PDF je tiež automaticky zaslaný na emailovú adresu z registračného formulára. Tento certifikát si každý zaregistrovaný vytlačí a spoločne s predajným dokladom starostlivo uschová pre prípadnú reklamáciu.

 

GOGEN VÁM POSKYTNE MAXIMÁLNU GARANCIU A LETA BEZ STAROSTÍ

Podmienky uplatnenia služby Záruka 40 mesiacov nie sú zhodné s podmienkami záručnej doby podľa Občianskeho zákonníka, ale riadi sa Obchodnými podmienkami služby Záruka GOGEN 40 mesiacov, ktoré sú k nahliadnutiu na webe www.gogen.sk/zaruka-40-mesiacov/pravidla-akcie/.

 

Aktiváciou služby Záruka GoGEN 40 mesiacov zákazník súhlasí s Obchodnými podmienkami služby a so spracovaním všetkých údajov, ktoré uviedol pri registrácii. Tieto údaje budú využité spoločnosťou ETA a.s. pri uplatnení služby Záruka 40 mesiacov a na účely marketingu. Súhlas je možné vypovedať písomnou formou preukázateľne doručenou do spoločnosti ETA as


Podmenu