Gogen.sk
Gogen.sk

Vyhľadávanie na webe
Prejť na: Obsah | Hlavné menu | Novinky | Aktuality | Patička

Záruka 40 mesiacov

Predĺžená záruka televízorov GoGEN

Značka GoGEN už niekoľko rokov poskytuje na všetky LED televízory nadštandardnú záruku 40 mesiacov. Televízory s modernou technológiou prechádzajú dôslednou kontrolou a skúškami kvality. GoGEN o svojich produktoch nepochybuje a svojim zákazníkom sa snaží ponúknuť vždy niečo naviac. Mimoriadna záruka 40 mesiacov patrí spoločne s technickými parametrami a moderným dizajnom medzi benefity, ktoré rozhodujú o kúpe televízorov značky GOGEN. Mimoriadna záruka tiež potvrdzuje dôveru značky GOGEN vo svoje produkty.

VÁŽENÝ ZÁKAZNÍK,

ďakujeme, že ste využil mimoriadne predĺženej GoGEN ZÁRUKY 40 MESIACOV na LED televízory. Túto službu poskytovanú nad rámec zákonnej záruky je nutné aktivovať v registračnom formulári. K platnej registrácii treba predajný doklad s údajmi o zakúpenom tovare a súhlas so spracovaním osobných údajov na konci formulára. Po vyplnení registračného formulára Vám bude zaslaný potvrdzujúci e-mail s odkazom na Certifikát GOGEN, kde budú uvedené Vami vyplnené údaje.

Tento certifikát, ktorý je možné uložiť alebo vytlačiť, starostlivo uschovajte pre prípadnú reklamáciu výrobku.

Pravidlá akcie nájdete TU.

Všetky doklady riadne uschovajte, aj keď pevne veríme, že ich nebudete potrebovať.

 

Váš GoGEN!

 

* Záruka GoGEN 40 mesiacov platí len vo vybraných predajniach, obchodných reťazcoch a internetových obchodoch. Informujte sa u svojho predajcu!


Podmenu