Gogen.sk
Gogen.sk

Vyhľadávanie na webe
Prejť na: Obsah | Hlavné menu | Novinky | Aktuality | Patička

Púzdro na tablet GoGEN Maxipes Fík MAXI KAPSA 7 W (GOGMAXIKAPSA7W) biele

Maxikapsa je praktický doplnok k Maxpadu7 značky GoGEN. Je mäkučká, príjemná na dotyk a naviac ozdobená postavičkami z večerníčka Maxipes Fík.
  • Popis
  • Technické parametre
  • K stiahnutiu
  • Alternatívy
Náhradné púzdro Maxikapsa pre detský tablet Maxpad7 rozšíří možnosti farebných kombinácií už zakúpeného tabletu. Nepáči sa vášmu dieťaťu farba tabletu, ktorú ste mu vybrali alebo sa vám pôvodné púzdro poškodilo? nie je nič ľahšie, než dokúpiť púzdro nové, farebné, presne podľa predstáv dieťaťa a tablet je ako nový. Púzdro je praktický doplnok tabletu, ktorý zvyšuje komfort držania a ochráni tablet pred pádom a poškodením. Maxikapsa je vyrobená z príjemného plne prefarbeného plastu na báze silikónu. Je mäkučká, príjemná na dotyk a naviac ozdobená postavičkami z večerníčka Maxipes Fík. Týmto zapadá do ucelenej série detskej elektroniky GoGEN Maxipes Fík. Pre deti, ktoré sa radi parádia, je možné zabezpečiť si k jednému tabletu naviac i ďalšie púzdra. Modré, oranžové, biele či zelené a doladiť si tak tablet podľa momentálnej nálady.

Náhradné púzdro Maxikapsa pre detský tablet Maxpad7 rozšírí možnosti farebných kombinácií už zakúpeného tabletu. Nepáči sa vášmu dieťaťu farba tabletu, ktorú ste mu vybrali, alebo sa vám pôvodné púzdro poškodilo? nie je nič ľahšie, než dokúpiť púzdro nové, farebné, presne podľa predstáv dieťaťa a tablet je ako nový. Púzdro je praktický doplnok tabletu, ktorý zvyšuje komfort držania a ochráni tablet pred pádom a poškodením. Maxikapsa je vyrobená z príjemného plne prefarbeného plastu na báze silikónu. Je mäkučká, príjemná na dotyk a naviac ozdobená postavičkami z večerníčka Maxipes Fík. Týmto zapadá do ucelenej série detskej elektroniky GoGEN Maxipes Fík. Pre deti, ktoré sa radi parádia, je možné zabezpečiť si k jednému tabletu naviac i ďalšie púzdra. Modré, oranžové, biele či zelené a doladiť si tak tablet podľa momentálnej nálady.
Záručná doba 24 mesiacov
Uhlopriečka displeja (palce)7 "
Možnosť polohovaniaNie
KlávesnicaNie
Kompatibilita TABGoGEN Maxipes Fík MAXPAD 7
Pre značkuGoGEN
Farbabiela
Typ puzdrakapsa
Hmotnosť 130 g
Výška 13,5 cm
Šírka 1,5 cm
Hĺbka 22,3 cm
Hmotnosť balenia 155 g
Výška balenia 2,5 cm
Šírka balenia 16,1 cm
Hĺbka balenia 26,2 cm

Podmenu