Kábel GoGEN USB A/LIGHTNING B, LED, opletaný, metal, prepojovací, 1m

Kód produktu: GOGLIGHTNL100MM02
Dátový a nabíjací prepojovací kábel Lightning 0,9 m, USB 2.0 A - Lightning vidlice, vonkajšie opletenie, kovové konektory, farba strieborná, LED indikátor nabíjania

Popis a špecifikácia

Luxusný prepojovací Lightning kábel 1 m

Kábel určený pre všetkých majiteľov mobilných telefónov, hudobných prehrávačov a tabletov značky Apple. Je špeciálne určený pre nabíjanie batérií a prenos dát do počítača. Kábel je opatrený koncovkou USB 2.0 a vidlicou Lightning. Tento kábel oceníte predovšetkým ako náhradný alebo pri strate či poškodení originálneho kábla. Vzhľadom k častému prenášaniu má skrátenú dĺžku 1 m. S miniatúrnym prevedením konektorov, tak aby zabral čo najmenej miesta.

Kompatibilný pre:

* iPhone
* iPad
* iPod

Vonkajšie opletenie, kovové konektory

Samotný kábel je opatrený vonkajším textilným opletením v striebornej farbe, príjemným na dotyk. Je poddajný, dobre ohýbateľný, prispôsobí sa každému tvaru. Konektor je kovový, malej veľkosti a tiež v striebornej farbe. Vďaka vynikajúcim vlastnostiam prémiovej kabeláže GoGEN, atraktívnemu obalu a pôsobivému vzhľadu sa radí kábel medzi luxusné výrobky značky.

LED indikátor nabíjania

Kábel z prémiovej rady GoGEN je opatrený LED indikátorom stavu nabíjania. V priebehu nabíjania zariadenia, svieti LED dióda červeným svetlom, pri plnom nabití sa dióda prepne na farbu modrú.

Prepojovací Lightning kábel

  • USB A vidlica (M) - Lightning vidlica (M)
  • USB 2.0
  • Dĺžka 1 m
  • Kovové konektory
  • Vonkajšie opletenie
  • LED indikátor
  • Farba - Strieborná

Rada PREMIUM

Technické parametre

Typ kábla GSM
Použitie kábla mobilný telefón
Použitie kábla tablet
Farba strieborná
Z konektora USB
Do konektora Lightning
Dĺžka kábla 1 m