Držiak na mobil GoGEN univerzálny, magnetický - čierny

Kód produktu: GOGMCH613
Držiak pre telefóny a navigácie magnetický.

Popis a špecifikácia

Podrží telefón aj navigáciu pri vašej jazde!

Univerzálny držiak pre telefóny a navigácie GoGEN MCH613 vám umožní používať chytrý telefón alebo navigáciu bezpečne a bezproblémovo behom vašej jazdy.
Upevnenie je variabilné, najbežnejšie a najpoužívanejšie sú tieto dva spôsoby:

* Na palubnú dosku
* Na čelné sklo

Funkcia MAGNET

Špecifikum modelu MCH613 je funkcia MAGNET. Balenie telefónu obsahuje dve varianty protikusov, ktoré si pripevníte na telefón:

*Pre telefóny vybavené zadným ochranným krytom: Medzi zadný ochranný kryt a telefón jednoducho vložíte jeden z protikusov / obdĺžnikovú doštičku/, ktorý je súčasťou balenia. Prístroj potom jednoducho prichytíte na magnetický držiak do akéjkoľvek vami zvolenej polohy a uhla.
*Pre ostatné telefóny: Na zadnú stranu telefónu prilepíte druhý z protikusov / guľatá minca /, ktorý zaistí magnetické prichytenie k držiaku.

Držiak jednoducho umiestnite prísavným mechanizmom do ideálnej polohy na palubnú dosku alebo čelné sklo bez toho, aby prekážal bezpečnému výhľadu alebo obmedzoval prístup k ovládaniu palubnej dosky. Držiak je kompatibilný pre väčšinu telefónov a navigácií. Vďaka ľubovoľnému umiestneniu môžete zvoliť vodorovnú aj zvislú polohu prístroja.
Magnet je dostatočne pevný, ani pri športovej jazde nehrozí, aby sa telefón v držiaku posunul. Držiak je decentný a nezaberá takmer žiadne miesto.

Univerzálny magnetický držiak na telefón
Kompatibilný s väčšinou telefónov

Balenie obsahuje:
  • držiak s prísavkou
  • magnetickú nálepku o priemere 30 mm
  • kovovú doštičku o rozmeroch 60 x 45 x 0,3 mm

Technické parametre

Spôsob uchytenia na sklo
Typ do auta
bezdrôtové nabíjanie Nie
Maximálna šírka zariadenia (cm) neomezeně
Typ držiaku magnetický
Upraviteľná poloha Áno
Sada držák + kryt Nie

Podívejte se na videa produktu