Taška na notebook GoGEN SYDNEY 15,6" - čierna

Kód produktu: GOGNTBAGSYDNEY15B
Taška na notebooky s veľkosťou uhlopriečky 15,6“ SYDNEY

Popis a špecifikácia

Taška určená na notebooky s veľkosťou uhlopriečky 15,6", ochráni váš notebook pred poškodením a znečistením. Taška svojim prevedením uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov. Ocenia ju jak manažéri, obchodníci, tak aj všetci ľudia cestujúci za prácou. Okrem notebooku do tašky uložíte ďalšie drobné predmety, ako napájací zdroj, počítačovú myš, písacie potreby, vizitky, dokumenty a ďalšie pracovné a štúdijné potreby.

Vnútorné členenie
Taška je dômyslne riešená a ukrýva v sebe nespočet vreciek, úložných priestorov a priehradok. Úložné priestory sú samozrejme uzatvárateľné na zips. Hlavný vnútorný priestor je vybavený vypolstrovanou priehradkou na notebook, vreckom na zips a dvoma prídavnými vreckami napr. na tablet. Notebook je možné zafixovať bezpečnostným pásom na suchý zips, ktorý zabráni prípadnému vypadnutiu. Predné vrecko má vyčlenené úložné priestory na písacie potreby, vizitky a ďalšie drobnosti. Nechýba karabína na kľúče. Na zadnej strane nájdete vrecko na zips, ktoré môžete využiť dvojakým spôsobom. Buď ako vrecko na dokumenty, alebo po otevrení zipsu je možné tašku pripevniť ku kolieskovému kufru, čo je nesmierne praktický detail pre pohodlné cestovanie.

Pohodlné nosenie
Pre pohodlné nosenie je taška vybavená odnímateľným popruhom s kovovými karabínami a nastaviteľnou dĺžkou a taktiež polstrovaným náramníkom. Pre nosenie v ruke je možné využiť praktické madlo, ktoré je možné spojiť suchým zipsom.

Bezpečnostné prvky
Všetko čo v taške nosíte, bude bezpečne uložené predovšetkým vďaka kvalitnému polstrovaniu. To je v priestore určenom na notebook ešte spevnené špeciálnou 3D mäkčenou vložkou. Ďalšie bezpečnostné prvky tvoria fixačné pásky brániace vypadnutiu a uzatvárateľné vrecká na zips.

Materiálové prevedenie
Základným materiálom je polyester v čiernej farbe. Karabíny a zipsové jazdce sú samozrejme kovové. Predné vrecko naviac zdobia decentné červené prvky.

Popruh cez rameno s polstrovaním

Polstrovaný priestor na notebook s pásom so suchým zipsom proti vypadnutiu
Vnútorné vrecko na zips a priehradky

Veľké predné vrecko na zips na príslušenstvo s organizérom pre mobilný telefón, perá, vizitky atď.
Veľké zadné vrecko na zips na dokumenty

Možnosť pripevnenia tašky k madlu kolieskového kufra
Kovové karabíny

Materiál: nylon
farba: čierna, decentné červené prvky

Rozmery:
Vonkajšie: 41,5 x 33,5 x 8,5 cm
Priestor na notebook 38,5 x 30 x 4,5 cm

Hmotnosť 850 g

Technické parametre

Hmotnosť 0.84 kg
Hĺbka 42.7 cm
Výška 8.5 cm
Šírka 44.8 cm
Hmotnosť 0.82 kg
Hĺbka 8.0 cm
Výška 44.0 cm
Šírka 41.5 cm
Použitie brašny taška cez rameno
Materiál nylon
Vnútorná šírka 38.5 cm
Vnútorná výška 30 cm
Vnútorná hĺbka 4.5 cm
Farba čierna
Určené pre uhlopriečku 15,6 "
Vyhotovenie brašne Business