Taška na notebook GoGEN SOFIA 15,6" - čierna

Kód produktu: GOGNTBAGSOFIA15B
Taška na notebooky s veľkosťou uhlopriečky 15,6“ SOFIA čierna

Popis a špecifikácia

Taška určená na notebooky s veľkosťou uhlopriečky 15,6", ochráni váš notebook pred poškodením a znečistením. Tašku ocenia všetci, ktorí cestujú za prácou, do školy, alebo kamkoľvek so svojim notebookom. Okrem notebooku do tašky uložíte ďalšie drobné predmety, ako napájací zdroj, počítačovú myš, písacie potreby, vizitky, dokumenty a ďalšie pracovné a štúdijné potreby.

Vnútorné členenie
Tašku tvorí jeden hlavný vnútorný polstrovaný priestor na notebook uzatvárateĺný na zips a zadné a predné vrecko na dokumenty. To je doplnené ďalším menším vreckom uzatvárateľným taktiež na zips, určeným pre drobnosti, ako napr. mobilný telefón, či peňaženku, ktoré chcete mať rýchlo po ruke. Taška je elegantná a tenká. Svojim decentným prevedením zaujme nielen ženy.

Pohodlné nosenie
Pre pohodlné nosenie je taška vybavená odnímateľným popruhom s kovovými karabínami a nastaviteĺnou dĺžkou a taktiež polstrovaným náramníkom. Pre nosenie v ruke je možné využiť praktické madlo.

Bezpečnostné prvky
Váš prístroj bude bezpečne uložený predovšetkým vďaka poctivému polstrovaniu, ktoré ho ochrání pred nárazom, či pádom. Pred povetrnostnými vplyvmi a znečistením ochraňuje taška vďaka ľahko udržovateľnému, vodeodolnému materiálu.

Materiálové prevedenie
Základným materiálom je nylon v čiernej farbe s jemným vzorom. Karabíny a zipsové jazdce sú samozrejme kovové v striebornej farbe.

Popruh cez rameno s polstrovaním

Polstrovaný priestor na notebook

Veľké predné vrecko na suchý zips na príslušenstvo a dokumenty
Malé predné vrecko na zips na dokumenty
Veľké zadné vrecko na suchý zips na dokumenty

Kovové karabíny

Materiál: nylon
farba: čierna

Rozmery:
Vonkajšie 40 x 31 x 5 cm
Priestor na notebook 39 x 29 x 4 cm

Hmotnosť 600 g

Technické parametre

Typ púzdra taška cez rameno
Materiál nylon
Vnútorná šírka 39 cm
Vnútorná výška 29 cm
Vnútorná hĺbka 4 cm
Farba čierna
Určené pre uhlopriečku 15.6 "
Prevedenie brašne Business