Univerzálne vodeodolné púzdro na mobil GoGEN s príslušenstvom (držiak na bicykel, pútko, náhradný kríž)

Kód produktu: GOGUWPKIT01
Univerzálne vodeodolné púzdro na telefón s držiakom pre upevnenie na bicykel a s príslušenstvom, rozmer púzdra 90 x170 mm

Popis a špecifikácia

Univerzálne vodeodolné púzdro na telefón s držiakom pre upevnenie na bicykel a s príslušenstvom

Sada je špeciálne poskladaná z jednotlivých komponentov, ktoré z nej robia univerzálnu výbavu každého poriadneho „bikera“. Telefón s navigáciou vďaka nej môžete mať na očiach aj za nepriaznivého počasia a to aj počas dažďa.
Ide o výrobok, ktorý je ideálnym riešením pre športové a outdoorové aktivity a pobyty v prírode. Univerzálne vodeodolné pouzdro ochráni váš telefón, osobné dokumenty či peniaze pred poškodením vodou alebo nečistotami. Sada obsahuje dômyselný držiak na riadidlá bicykla. Upevnenie telefónu v púzdre do držiaka je viac ako jednoduché. V balení nájdete špeciálny zámok, ktorý pomocou 3M nálepky prilepíte na zadný kryt telefónu alebo na púzdro s vloženým telefónom a pootočením o 45° a následným zacvaknutím do držiaka pevne prichytíte telefón aj s púzdrom na riadidlá bicykla. Uchytenie je pevné a bezpečné a udrží telefón aj pri divokejších MTB zjazdoch. Púzdro je vybavené tiež šnúrkou na krk, ktorú oceníte pri plavání či turistike. Vodeodolné púzdro využijete pri mnohých vonkajších športových aktivitách, na bicykli, pri plávaní, vodáckych športoch alebo iba tak pri výletoch do prírody.

Sada obsahuje:
Vodeodolné púzdro
Držiak na riadidlá bicykla
Zámok Fast Lock s funkciou stojančeka
Šnúrka na krk

Univerzálne vodeodolné púzdro na telefón s príslušenstvom

Rozmery púzdra 90 x 170 mm

Balenie obsahuje:
  • Vodeodolné púzdro so zámkom
  • Držiak pre upevnenie na bicykel
  • Zámok pre prilepenie na zadný kryt telefónu s funkciou stojanu
  • Šnúrka pre zavesenie na krk

Technické parametre

Spôsob uchytenia na bicykel
Typ pre GSM
bezdrôtové nabíjanie Nie
Maximálna šírka zariadenia (cm) 8,5
Sada držák + kryt Nie

Podívejte se na videa produktu