Púzdro pre tablet GoGEN Maxipes Fík MAXI KAPSA 7 W - biele

Kód produktu: GOGMAXIKAPSA7W
Maxikapsa je praktický doplnok k Maxpadu7 značky GoGEN. Je mäkučká, príjemná na dotyk a naviac ozdobená postavičkami z večerníčka Maxipes Fík.

Popis a špecifikácia

Náhradné púzdro Maxikapsa pre detský tablet Maxpad7 rozšíří možnosti farebných kombinácií už zakúpeného tabletu. Nepáči sa vášmu dieťaťu farba tabletu, ktorú ste mu vybrali alebo sa vám pôvodné púzdro poškodilo? nie je nič ľahšie, než dokúpiť púzdro nové, farebné, presne podľa predstáv dieťaťa a tablet je ako nový. Púzdro je praktický doplnok tabletu, ktorý zvyšuje komfort držania a ochráni tablet pred pádom a poškodením. Maxikapsa je vyrobená z príjemného plne prefarbeného plastu na báze silikónu. Je mäkučká, príjemná na dotyk a naviac ozdobená postavičkami z večerníčka Maxipes Fík. Týmto zapadá do ucelenej série detskej elektroniky GoGEN Maxipes Fík. Pre deti, ktoré sa radi parádia, je možné zabezpečiť si k jednému tabletu naviac i ďalšie púzdra. Modré, oranžové, biele či zelené a doladiť si tak tablet podľa momentálnej nálady.

Náhradné púzdro Maxikapsa pre detský tablet Maxpad7 rozšírí možnosti farebných kombinácií už zakúpeného tabletu. Nepáči sa vášmu dieťaťu farba tabletu, ktorú ste mu vybrali, alebo sa vám pôvodné púzdro poškodilo? nie je nič ľahšie, než dokúpiť púzdro nové, farebné, presne podľa predstáv dieťaťa a tablet je ako nový. Púzdro je praktický doplnok tabletu, ktorý zvyšuje komfort držania a ochráni tablet pred pádom a poškodením. Maxikapsa je vyrobená z príjemného plne prefarbeného plastu na báze silikónu. Je mäkučká, príjemná na dotyk a naviac ozdobená postavičkami z večerníčka Maxipes Fík. Týmto zapadá do ucelenej série detskej elektroniky GoGEN Maxipes Fík. Pre deti, ktoré sa radi parádia, je možné zabezpečiť si k jednému tabletu naviac i ďalšie púzdra. Modré, oranžové, biele či zelené a doladiť si tak tablet podľa momentálnej nálady.

Technické parametre

Uhlopriečka displeja (palce) 7
Možnosť polohovania Nie
Farba biela
Klávesnica Nie
Určené pre model tabletu GoGEN Maxipes Fík MAXPAD 7
Pre značku GoGEN
Typ puzdra kapsa
Maximálna šírka zariadenia 140 cm
Maximálna výška zariadenia 225 cm