Taška na notebook GoGEN MADRID 15,6" - čierna

Kód produktu: GOGNTBAGMADRID15B
Taška na notebooky s veľkosťou uhlopriečky 15,6“ MADRID

Popis a špecifikácia

Taška určená na notebooky s veľkosťou uhlopriečky 15,6", ochráni váš notebook pred poškodením a znečistením. Tašku ocenia všetci, ktorí cestujú za prácou, do školy, alebo kamkoľvek so svojim notebookom. Okrem notebooku do tašky uložíte ďalšie drobné predmety, ako napájací zdroj, počítačovú myš, písacie potreby, vizitky, dokumenty a ďalšie pracovné a štúdijné potreby.

Vnútorné členenie
Taška je rozdelená na dva hlavné priestory, predné menšie vrecko pre rýchle dostupné predmety, ako mobilný telefón, peňaženku a pod. a ďálej na zadné vrecko vhodné predovšetkým na písomnosti. Všetky úložné priestory sú uzatvárateľné na zips. Hlavný vnútorný priestor je vybavený polstrovanou priehradkou na notebook a ďalej taktiež priehradkou na tablet. Obe je možné zafixovať bezpečnostným pásom na suchý zips, ktorý zabrání prípadnému vypadnutiu. Predné vrecko má zase vyčlenené priehradky na písacie potreby, vizitky a ďalšie drobnosti. Vďaka zadnému pásu je možné tašku ľahko pripevniť ku kolieskovému kufru, čo je nesmierne praktický detail pre pohodlné cestovanie.

Pohodlné nosenie
Pre pohodlné nosenie je taška vybavená odnímateľným popruhom s kovovými karabínami a nastaviteľnou dĺžkou a taktiež polstrovaným náramníkom. Pre nosenie v ruke je možné využiť praktické madlo, ktoré je možné spojiť patentovým uzáverom.

Bezpečnostné prvky
Váš prístroj bude bezpečne uložený predovšetkým vďaka polstrovaniu celého vnútorného plášťa tašky. Ďalšie bezpečnostné prvky tvoria fixačné pásky brániace vypadnutiu a uzatvárateľné vrecká na zips.

Materiálové prevedenie
Základným materiálom je nylon v čiernej farbe s jemným melírovaním. Karabíny a zipsové jazdce sú samozrejme kovové. Predné malé vrecko naviac zdobia decentné červené prvky.

Popruh cez rameno s polstrovaním

Polstrovaná priehradka na notebook s pásom so suchým zipsom proti vypadnutiu
Priehradka na tablet s pásom so suchým zipsom proti vypadnutiu

Veľké predné vrecko na zips na príslušenstvo s organizérom pre mobilný telefón, perá, vizitky atď.
Malé predné vrecko na zips na dokumenty
Veĺké zadné vrecko na zips na dokumenty

Možnosť pripevnenia tašky k madlu kolieskového kufra
Kovové karabíny

Materiál: nylon
farba: čierna, decentné červené prvky

Rozmery:
Vonkajšie 43 x 32 x 8 cm
Priestor na notebook 39 x 28 x 4,5 cm

Hmotnosť 630 g

Technické parametre

Typ púzdra taška cez rameno
Materiál nylon
Vnútorná šírka 39 cm
Vnútorná výška 28 cm
Vnútorná hĺbka 4.5 cm
Farba čierna
Určené pre uhlopriečku 15.6 "
Prevedenie brašne Fashion