Slúchadlá GoGEN HCD 61B - čierna farba

Kód produktu: GOGHCD61B
Otvorené slúchadlá s konštrukciou cez uši, frekvenčný rozsah 20 až 20 000Hz, textilný kábel 1,2m s 3,5mm jack, impedancia 32 ohm, váha 250g

Popis a špecifikácia

Dizajnové prevedenie – perfektný zvuk

GoGEN HCD61 sú moderné otvorené slúchadlá v konštrukcii s obručou cez hlavu, ideálne pre počúvanie hudby zo všetkých zariadení s Jack 3,5 mm audio vstupom. Produkujú kvalitný zvuk a okrem neho vás budú reprezentovať aj prepracovaným dizajnom. Nezáleží na tom, aký štýl hudby je pre vás ten najobľúbenejší. So slúchadlami Gogen HCD61 môžete počúvať hudbu akéhokoľvek žánru a nikdy nebudete sklamaní zlým zvukom. Čistú reprodukciu hudby zaistia dynamické reproduktory 40mm s frekvenčným rozsahom 20 až 20 000 Hz. Vďaka tomu si môžete vychutnať všetky druhy hudby od rocku až po hudbu klasickú.

Štýl a pohodlie, to chcem!

Vďaka mäkkým polstrovaným náušníkom si užijete dokonalý zážitok aj pri dlhom počúvaní bez toho, aby vás tlačily uši. Slúchadlá sú dostatočne uzavreté, aby odtienili okolité ruchy a aby ste si vy mohli plne vychutnať prehrávaný obsah, zároveň ich otvorená konštrukcia umožní vyraziť s nimi do mesta, kde nestratíte ostražitosť v dopravnej prevádzke. Sú tak univerzálnym doplnkom pre počúvanie ako v kľude domova, tak aj vonka na ulici. Model Gogen HCD61 je však predurčený predovšetkým pre fajnšmekrov a milovníkov kvalitného počúvania hudby v kľude domova. Svojim luxusným spracovaním určite nie je možné povedať, že sa jedná o „street“ štýl obľúbený u mladšej generácie. Mäkké, polstrované hlavové obruče, prvky z brúseného nerezu, ozdobné šitie a uzavreté pohodlné náušníky, to všetko robí zo slúchadiel HC01 nepostrádateľného spoločníka pri práci, pre počúvaní hudby, sledovaní filmov a videí.

Skladacie a odolné

Vďaka skladacej konštrukcii si môžete vziať slúchadlá kamkoľvek so sebou. V batožine zaberú minimum miesta. Ich dizajn kombinujúci prvky z hliníka, textilu a umelej kože, pôsobí luxusným robustným dojmom. Komfortný kábel o dĺžke 1,2 m s 3,5 mm jack konektorom je opletený textilom, je odolný proti prekrúteniu a pohodlný pri užívaní. Aj po dlhých mesiacoch budú slúchadlá stále ako nové.

Kľúčové vlastnosti:

Skladacie konštrukcie
Luxusný dizajn
Vypolstrované ultra mäkké náušníky
Vyvážené zvukové podanie
Robustná pohodlná konštrukcia
Odnímateľný, textilom opletený kábel 1,2 m

Vlastnosti

  • Skladacie prevedenie
  • Odnímateľný kábel
  • Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz
  • Impedancia (pri 1 kHz): 32 Ohm
  • Citlivosť: 105 dB ± 4 dB
  • Dĺžka kábelu: 1,2 m
  • Konektor: 3,5 mm stereo Jack

Farba: čierna

Technické parametre

Mikrofón Nie
Citlivosť 105 dB
Impedancia 32 ohm
Kmitočtový rozsah od 0 Hz
Kmitočtový rozsah do 0 Hz
Typ slúchadiel na ucho (supraaural)
Typ prenosu káblové
Dĺžka prívodného kábla 1.2 m
Typ slúchadiel so skládacou obrúčkou
Ovládanie hlasitosti nemá ovládání hlasitosti
Typ pripojenia jack 3,5mm
Farba čierna
Vhodné pre šport Nie
Akustický systém uzavřený
Odnímatelný kábel Áno
Prijatie hovoru Nie
ANC (Potlačenie okolitého ruchu) Nie