Slúchadlá GoGEN HBTM 41BR - čierna/červená

Kód produktu: GOGHBTM41BR
Bezdrôtové slúchadlá cez hlavu, FM tuner, skladacie, mikrofón, ovládanie hlasitosti, pripojenie cez Bluetooth, výdrž batérie až 12 hod. kábel 1,2 m, čierna

Popis a špecifikácia

Univerzálne riešenie pre náročných poslucháčov

GoGEN HBTM41 sú moderné bezdrôtové slúchadlá v konštrukcii s obručou cez hlavu, ideálne pre počúvanie hudby zo všetkých audio prehrávacích zariadení podporujúcich technológiu Bluetooth alebo disponujúcich Jack 3,5 mm audio vstupom. Produkujú kvalitný zvuk a okrem neho vás budú reprezentovať aj prepracovaným dizajnom. Nezáleží na tom, aký štýl hudby je pre vás ten najobľúbenejší. So slúchadlami Gogen HBTM41 môžete počúvať hudbu akéhokoľvek žánru a nikdy nebudete sklamaní zlým zvukom. Čistú reprodukciu hudby zaistia dynamické reproduktory 40mm s frekvenčným rozsahom 20 až 20 000 Hz. Vďaka tomu si môžete vychutnať všetky druhy hudby od rocku až po hudbu klasickú. Slúchadlá Gogen HBTM41 reprodukujú verný, veľmi vyvážený zvuk s čistotou výšok a hĺbkou basov.

Počúvaj RÁDIO a telefonuj!

Gogen HBTM41 je výnimočný model s vstavaným FM tunerom. Ovládanie rádia je integrované spoločne s ostatnými ovládacími prvkami do pravého náušníka. Vďaka integrovanému mikrofónu môžete slúchadlá použiť aj pre prijímanie telefónnych hovorov.

Sloboda počúvania a pohybu

Rýchle párovanie pomocou bezdrôtovej technológie zaistí spoľahlivú a čistú zvukovú reprodukciu z akéhokoľvek zariadenia vybaveného funkciou Bluetooth. Užívajte si výhody wireless pripojenia pri každodenných aktivitách a pocit voľnosti pri počúvaní hudby na vzdialenosť až 10m. Zmeniť pieseň, hlasitosť, či prijať hovor je možné stlačením jedného tlačidla. Plynule môžete prechádzeť z jednotlivých módov režimu, počúvania a telefonovania bez toho, aby ste museli vytiahnuť mobilný telefón z vrecka. V závislosti na hlasitosti vydrží na jedno nabitie hrať až 6 hodín. Široký polstrovaný náhlavný diel s nastaviteľnou veľkosťou spoločne s extra mäkkými náušníkmi sa prispôsobí akémukoľvek tvaru hlavy a umožní komfortné dlhodobé používanie.

Odnímateľný, odolný audio kábel

Ak chcete pripojiť slúchadlá k notebooku alebo stolovému počítaču bez toho, aby ste využívali kapacitu vstavanej batérie pre párovanie cez Bluetooth, môžu slúchadlá fungovať aj ako bežné drôtové slúchadlá. Stačí ich pripojiť audio káblom. Kábel je odnímateľný, odolný proti prekrúteniu a lámaniu, opatrený Jack konektorom 3,5 mm. V balení slúchadiel nájdete tiež nabíjací USB kábel v komfortnom textilnom, opletenom prevedení.

Skladacie a odolné

Vďaka skladacej konštrukcii môžete vziať slúchadlá kamkoľvek so sebou. V batožine zaberú minimum miesta. Ich dizajn s červeným prvkom v celofarebnom lesklom plaste pôsobí moderným, mladistvým dojmom. Kábel o dĺžke 1,2 m s 3,5 mm jack konektorom je odolný proti prekrúteniu a pohodlný pri užívaní.

Vlastnosti

 • Bluetooth v 3.0
 • Mikrofón (príjem hovoru)
 • Výdrž batérie až 6 hodín
 • Doba nabíjania asi 3 hodiny
 • FM tuner
 • Ovládanie hlasitosti
 • Skladacie prevedenie
 • Odnímateľný kábel
 • Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz
 • Impedancia (pri 1 kHz): 32 Ohm
 • Citlivosť: 105 dB ± 3 dB
 • Dĺžka kábelu: 1,2 m
 • Konektor: 3,5 mm stereo Jack

Farba: čierno-červená

Technické parametre

Hmotnosť 0.37 kg
Hĺbka 23.0 cm
Výška 9.0 cm
Šírka 17.5 cm
Hmotnosť 0.21 kg
Hĺbka 8.0 cm
Výška 19.5 cm
Šírka 18.0 cm
Mikrofón Áno
Citlivosť 150 dB
Impedancia 32 ohm
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Typ slúchadiel na ucho (supraaural)
Typ prenosu bezdrôtový (Bluetooth)
Typ prenosu káblový
Dĺžka prívodného kábla 1.2 m
Typ slúchadiel s obručou cez hlavu
Ovládanie hlasitosti na slúchadlách
Typ pripojenia Bluetooth
Typ pripojenia 3,5 mm jack
Farba čierna
Vhodné pre šport Nie
Akustický systém uzavretý
Odnímateľný kábel Áno
Prijatie hovoru Áno
ANC (Potlačenie okolitého ruchu) Nie
True Wireless Nie
Detské slúchadlá Nie
Výdrž slúchadiel 6 hod.
Meranie tepu Nie
Typ nabíjania micro USB

Podívejte se na videa produktu

Podívejte se na alternativy produktu

GoGEN HBTM 41WR (HBTM 41WR)

Bezdrôtové slúchadlá cez hlavu, FM tuner, skladacie, mikrofón, ovládanie hlasitosti, pripojenie cez…