Power Banka GoGEN 8000 mAh, displej - biela/čierna

Kód produktu: GOGPBD80005WB
Power banka 8 000 mAh, 2 x USB 1A/2.1A, LCD displej signalizujúci stav nabitia, Li-pol batéria, LED lampa

Popis a špecifikácia

Energia na cesty

Vďaka externej nabíjacej batérii GoGEN PB 8000 bude vaše cestovanie jednoduchšie, pretože vaše zariadenia ako smarphone, MP3 a MP4 prehrávač, GPS navigáciu, outdoorovú kameru, fotoaparát alebo tablet budete môcť používať omnoho dlhšie bez obáv z toho, že ku koncu pobytu už nebudete mať “ šťavu“ na jeho prevádzku. Bežné mobilné telefóny tak dobijete minimálne 4-5x. 5 V výstupy s 2.1 A vám umožní nabíjať aj zariadenia s vyšším prúdovým odberom, ako sú tablety a mobilné telefóny od spoločnosti Apple Inc.

Prehľadnejšie už to byť nemôže

LCD Displej – ukazovateľ stavu nabitia

Prehľadnejšie už to byť naozaj nemôže. Bežne dostupné powerbanky na našom trhu ukazujú stav nabíjania, či momentálnu kapacitu zásoby energie iba LED diódami.
Powebanka PBD80005 má niečo naviac! Prehľadný LCD displej, na ktorom okamžite zistíte aktuálny stav powerbanky v percentách. Ďalej, či je v režime dobíjania vášho prístroja alebo v režime vlastného napájania.

Dobíjanie bez zásuvky kedykoľvek a kdekoľvek

Externý záložný zdroj napájania, resp. power banka je výrobok, ktorý nájde uplatnenie u ľudí, ktorí sa často pohybujú v prírode, jazdia na miesta bez prístupu k elektrickej sieti alebo proste u každého, kto si len zabudol plne si zariadenie nabiť pred cestou kamkoľvek. Akonáhle si na ňu zvyknete, budete ju brať automaticky všade so sebou.

Rýchle nabíjanie

Vďaka prúdu 2,1 A môžete so záložnými zdrojmi GoGEN nabíjať zariadenia až dvakrát rýchlejšie než bežné nabíjačky. Druhý port poskytuje 1 A, čo postačí pre väčšinu telefónov a menšiu elektroniku. Batériu môže využiť takmer každý mobilný prístroj, ktorého je možné napájať cez USB port. LED indikátor vám zobrazí zostávajúcu energiu v záložnom zdroji.
Externá napájacia batéria Gogen predstavuje ideálne spojenie zaujímavého moderného vzhľadu a poriadnej zásoby energie vnútornej batérie 8 000 mAh.

Parametre a špecifikácie:

  • Li-pol batérie
  • Kapacita 3,7 V - 8 000 mAh / 29,6 Wh
  • Vstup: mikro USB 5 V / 1 A
  • Výstup: 2 x USB (5 V / 1 A a 5 V / 2,1 A)
  • LCD displej signalizujúci stav nabitia
  • Vstavané LED svetlo
  • Príslušenstvo: Micro USB kábel

Technické parametre

Výstupný prúd 2,1 A
Výstupný prúd 2 1 A
Farba čierna
Farba biela
Počet výstupov 2
Kapacita akumulátora 8000 mAh
Rychlonabíjanie Nepodporuje
Napájací konektor MicroUSB
Power Delivery nie
Ďalšie funkcie Svietidlo
Ďalšie funkcie LED indikátor