Selfie tyč GoGEN 4 teleskopická, bluetooth, zlatá

Kód produktu: GOGBTSELFIE4G
Teleskopický selfie držiak s bluetooth spúšťou pre telefóny do uhlopriečky 6", fotoaparáty a kamery. Súčasťou je aj statív tripod. Prevedenie ALU s aretáciou.

Popis a špecifikácia

SELFIE, povedalo by sa, taká hlúposť, ALE…

Fotenie „Selfie“ - autoportrétu, resp. fotenie samého seba je obľúbenou zábavou nielen mladšej generácie. Pri rôznych príležitostiach ako sú rodinné oslavy, party, výlety do prírody, Eurovíkendy strávené v Európskych metropolách či cesty na cudzokrajné miesta. To všetko je potrebné zdokumentovať, pochváliť sa rodine a kamarátom a uložiť na pamiatku. Vďaka Selfie fotkám nechýba fotografujúci človek na žiadnej fotke a skupinka je tak kompletná.

Aj „Selfíčko“ sa dá urobiť LEPŠIE!

Selfie fotku priamo z ruky odfotíte hneď, ale okrem displeja plného smejúcich sa tvárí toho o veľa viac do záberu nedostanete. Prípadne sa môžete stretnúť s tým, že vám na zábere zostane kúsok ruky, v ktorej držíte telefón. Práve preto je dobré zaobstarať si vychytávku pre fotenie selfíčok – Selfie teleskopický monopod, resp. ľudovo nazývanú Selfie tyč. Je ľahká, skladná a pri cestovaní nezaberie takmer žiadne miesto. Môžete ju pribaliť do každého kufra, zavesiť ju na batoh alebo iba tak zastrčiť do zadného vrecka nohavíc.

Jednoduchšie to už byť nemôže!

Vďaka bluethooth spúšti, ktorú si môžete podľa potreby umiestniť na tyč, si telefón jednoducho spárujete a už len stláčate spúšť. Dĺžku si nastavíte podľa aktuálnej potreby od 29 do 117 cm. Vybranú dĺžku jednoducho zaaretujete pootočením jednotlivých blokov. Tým máte zaistené, že sa telefón nemôže pretočit a vypadnúť. Telo tyče je z eloxovaného hliníka, tzn. pevné a ľahké. K dostaniu v rôznych farebných metalických prevedeniach.

Čo všetko si pripevním na Selfie tyč?

Vďaka bohatému príslušenstvu sa stáva selfie tyč univerzálnym cestovným fotografickým príslušenstvom. Upevníte na ňu samozrejme telefón ľubovoľnej uhlopriečky, ďalej klasický fotoaparát so stativovým závitom alebo outdoorovú kameru. Tyč je vybavená držiakmi pre všetky tieto zariadenia. Naviac je balenie doplnené o tripod - variabilný stojan so stativovým závitom. Ten využijete predovšetkým pre fotenie klasickým foťákom na nerovných terénoch so samospúšťou, ale vďaka stativovému závitu na ňu jednoducho naskrutkujete aj celú selfie tyč s rôznymi koncovkami.

Profesionálna výbava BTSELFIE4

* ALU teleskopická tyč s maximálnou dĺžkou až 117 cm
* Bluetooth spúšť
* Držiak pre upevnenie telefónu
* Koncovka so stativovým závitom
* Koncovka pre upevnenie outdoorovej kamery
* Tripod stativový stojan
* Pútko na zavesenie
* Protisklzová rukoväť

Telefón v bezpečí

Pre upevnenie telefónu je selfie tyč opatrená nastaviteľným držiakom, ktorý telefón pevne ukotví v požadovanej pozícii. Aretácia tyče zabráni pretočeniu tyče a tým možnému vypadnutiu a poškodeniu telefónu, foťáku či kamery. Maximálne zaťaženie je až 1000 g. Materiál je pevný a ľahký, neprehýba sa. Vhodné pre telefóny s Android 3.0 a vyšším; iOS 4.0 a vyšším

URČENÉ PRE:
 • telefóny s Android 3.0 a vyšším (podporujúce Bluetooth V 3.0); iOS 4.0 a vyšším
 • telefóny o šírke od 55 do 80 mm
 • fotoaparáty a kamery so stativovým závitom 1/4"

PARAMETRE
 • Materiál: hliníková teleskopická tyč, protisklzová rukoväť
 • Aretácia
 • Bluetooth spúšť (napájaná batériou CR2032)
 • Dĺžka: 29 - 117 cm
 • Hmotnosť: 445 g

OBSAH BALENIA
 • tyč
 • pútko na tyč
 • Bluetooth spúšť (vrátane batérie)
 • držiak spúšte na tyč
 • minikarabina na spúšť
 • tripod so stativovým závitom 1/4"
 • držiak na telefón
 • držiak so stativovým závitom 1/4"

Technické parametre

Spôsob uchytenia do ruky
Typ pre GSM
bezdrôtové nabíjanie Nie
Maximálna šírka zariadenia (cm) 8
Sada držák + kryt Nie

Podívejte se na videa produktu

Podívejte se na alternativy produktu

GoGEN 4 teleskopická, bluetooth (GOGBTSELFIE4T)

Teleskopický selfie držiak s bluetooth spúšťou pre telefóny do uhlopriečky 6", fotoaparáty a kamery…

GoGEN 4 teleskopická, bluetooth (GOGBTSELFIE4B)

Teleskopický selfie držiak s bluetooth spúšťou pre telefóny do uhlopriečky 6", fotoaparáty a kamery…