Bezdrôtová nabíjačka 2in1 GoGEN, 10W, čierna

Kód produktu: GOGWCH10CB02
Bezdrôtová nabíjačka, funkcia rýchlonabíjania, výstupný výkon až 10 W, integrovaný nabíjací USB kábel

Popis a špecifikácia

Skúste to bez drôtov…

Zabudnite na večne zapletené káble, nevyhovujúce nabíjačky alebo neustále pripájanie a odpájanie nabíjaného telefónu kedykoľvek, kedy ho potrebujete použiť. S bezdrôtovou nabíjačkou GoGEN WCH10CB02 môžete svoje mobilné zariadenia nabíjať pohodlne a bez potreby prepojenia nabíjacieho kábla s telefónom. Stačí zariadenie, ktoré podporuje technológiu bezdrôtového nabíjania položiť na nabíjačku a o zvyšok už je postarané.


Nabíja skutočne rýchlo

Bezdrôtová nabíjačka GoGEN WCH10CB02 disponuje aj funkciou rýchlonabíjania. Dokáže dodávať nabíjací výkon 5 W, ale aj 10 W. V závislosti na podporovanom zariadení dokáže mobilný telefón nabiť za niekoľko desiatok minút. Pre správnu funkciu rýchlonabíjania je nevyhnutné, aby bezdrôtová nabíjačka bola do elektrickej siete zapojená cez adaptér, ktorý túto funkciu podporuje.

Praktický doplnok ku stolu

Príjemný dizajn a optimálny tvar nabíjačky navyše umožňuje položenie nabíjaného telefónu pod ľubovoľným uhlom. Nabíjačka bude aj vhodným doplnkom Vášho pracovného stola v kancelárii aj doma alebo nočného stolíka v spálni. Všade tam môžete bez problémov a bezpečne využívať funkciu bezdrôtového nabíjania. Telefón je možné navyše behom nabíjania jednoducho z nabíjačky zobrať, vybaviť napr. pracovný hovor a potom ho vrátiť späť na nabíjanie.

Bezdrôtová nabíjačka

Vstup: USB 5V 2,0 A (MAX) 9 V / 1,8A (MAX)

Bezdrôtový výstup: 5 W / 10 W

Príslušenstvo: USB kábel

Technické parametre

Určené pre mobilný telefón
Farba čierna
Výstupný konektor Bezdrôtové nabíjanie
Rychlonabíjanie Fast Charge
Maximálny výkon 10 W
Typ nabíjačky Bezdrôtová
Kábel v balení Áno
Funkcia stojana Áno
Nabíjanie Apple Watch Nie
Nabíjanie Samsung Watch Nie
Podpora rýchlonabíjanie Áno
Technológia GAN Nie
Počet nabíjaných zariadení 1

Podívejte se na videa produktu