Power Banka GoGEN 20000 mAh, bielo-šedá farba

Kód produktu: GOGPB200001WGR
Power banka 20 000 mAh, 2 x USB 1A/2.1A, LED indikátor nabitia, LED svetlo, Li-ion batéria, farba bielo-šedá

Popis a špecifikácia

Extra porcia energie na cesty

Vďaka externej nabíjacej batérii GoGEN PB 200001 bude vaše cestovanie jednoduchšie, pretože vaše zariadenia ako smarphone, MP3 a MP4 prehrávač, GPS navigáciu, outdoorovú kameru, fotoaparát alebo tablet budete môcť používať oveľa dlhšie bez obáv z toho, že ku koncu pobytu už nebudete mať “ šťavu“ na prevádzku zariadenia.
20 000 mAh je obrovská zásoba energie, ktorá vystačí na niekoľko dní pobytu mimo bežnú elektrickú sieť s možnosťou dobitia vašich prístrojov.
5 V výstupy s 2.1 A vám umožní nabíjať aj zariadenia s vyšším prúdovým odberom, ako sú tablety a mobilné telefóny od spoločnosti Apple Inc.

Dobíjanie bez zásuvky kedykoľvek a kdekoľvek

Externý záložný zdroj napájania, resp. power banka je výrobok, ktorý nájde uplatnenie u ľudí, ktorí sa často pohybujú v prírode, jazdia na miesta bez prístupu k elektrickej sieti alebo proste u každého, kto si napr. iba zabudol plne si zariadenie nabiť pred cestou kamkoľvek. Akonáhle si na ňu zvyknete, budete ju brať automaticky všade so sebou.

Rýchle nabíjanie

Vďaka prúdu 2,1 A môžete so záložnými zdrojmi GoGEN nabíjať zariadenia až dvakrát rýchlejšie než bežné nabíjačky. Druhý port poskytuje 1 A, čo postačí pre väčšinu telefónov a menšiu elektroniku. Batériu môže využiť takmer každý mobilný prístroj, ktorý je možné napájať cez USB port. LED indikátor vám zobrazí zostávajúcu energiu v záložnom zdroji. Súčasťou power banky je tiež praktické LED svetlo.
Externá napájacia batéria Gogen predstavuje ideálne spojenie zaujímavého moderného vzhľadu a poriadnej zásoby energie vnútornej batérie 20 000 mAh.

Parametre a špecifikácie:

  • Li-ion batérie
  • Kapacita 3,7 V - 20 000 mAh / 74 Wh
  • Vstup: mikro USB 5 V / 2,1 A
  • Výstup: 2 x USB (5 V / 1 A a 5 V / 2,1 A)
  • LED indikátor stavu nabitia
  • Vstavané LED svetlo
  • Príslušenstvo: Micro USB kábel

Technické parametre

Výstupný prúd 2,1 A
Výstupný prúd 2 1 A
Farba biela
Farba sivá
Počet výstupov 2
Kapacita akumulátora 20000 mAh
Rychlonabíjanie Nepodporuje
Napájací konektor MicroUSB
Power Delivery nie
Ďalšie funkcie Svietidlo
Ďalšie funkcie LED indikátor

Podívejte se na videa produktu