Gogen.sk
Gogen.sk

Vyhľadávanie na webe
Prejť na: Obsah | Hlavné menu | Novinky | Aktuality | Patička

Bezdrôtová nabíjačka GoGEN 10W (WCH10CB01) čierna

Bezdrôtová nabíjačka, funkcia rýchlonabíjania, výstupný výkon až 10 W, integrovaný nabíjací USB kábel
  • Popis
  • Technické parametre
  • Video
  • K stiahnutiu
Skúste to bez drôtov…

Zabudnite na večne zapletené káble, nevyhovujúce nabíjačky alebo neustále pripájanie a odpájanie nabíjaného telefónu kedykoľvek, keď ho potrebujete použiť. S bezdrôtovou nabíjačkou GoGEN WCH10CB01 môžete svoje mobilné zariadenia nabíjať pohodlne a bez potreby prepojenia nabíjacieho kábla s telefónom. Stačí zariadenie, ktoré podporuje technológiu bezdrôtového nabíjania položiť na nabíjačku a o zvyšok už je postarané.


Nabíja skutočne rýchlo

Bezdrôtová nabíjačka GoGEN WCH10CB01 disponuje aj funkciou rýchlonabíjania. Dokáže dodávať nabíjací výkon 5 W, ale aj 7,5 W a 10 W. V závislosti na podporovanom zariadení dokáže mobilný telefón nabiť za niekoľko desiatok minút. Pre správnu funkciu rýchlonabíjania je nevyhnutné, aby bezdrôtová nabíjačka bola do elektrickej siete zapojená cez adaptér, ktorý túto funkciu podporuje.


Praktický doplnok ku stolu

Príjemný dizajn a optimálny tvar nabíjačky navyše umožňuje položenie nabíjaného telefónu pod ľubovoľným uhlom. Nabíjanie je indikované efektívnym LED osvetlením. Nabíjačka bude aj vhodným doplnkom Vášho pracovného stola v kancelárii aj doma alebo nočného stolíka v spálni. Všade tam môžete bez problémov a bezpečne využívať funkciu bezdrôtového nabíjania. Telefón je možné navyše behom nabíjania jednoducho z nabíjačky zobrať, vybaviť napr. pracovný hovor a potom ho vrátiť späť na nabíjanie.

Bezdrôtová nabíjačka


Vstup: USB 5V 2,0 A (MAX) 9 V / 1,8A (MAX)


Bezdrôtový výstup: 5 W / 7,5 W / 10 W

Záručná doba 24 mesiacov
Určené premobilný telefón
Typ nabíjaniabezdrôtové
Typ napájaniado siete
Výstupný konektorBezdrôtové nabíjanie
Výstupný prúd 1- A
RychlonabíjanieFast Charge
Maximální výkon10 W
Hmotnosť 126 g
Výška 0,5 cm
Šírka 11,0 cm
Hĺbka 11,5 cm
Hmotnosť balenia 161 g
Výška balenia 2,0 cm
Šírka balenia 15,0 cm
Hĺbka balenia 13,0 cm


Podmenu