Gogen.sk
Gogen.sk

Vyhľadávanie na webe
Prejť na: Obsah | Hlavné menu | Novinky | Aktuality | Patička

Adaptér do auta GoGEN kovový bezpečnostní hrot, 2x USB (CHH25S) strieborný

Nabíjačka do auta kovová, vstupné napätie 12 - 24 V, 2 x USB, maximálny nabíjací prúd 2,1 A, bezpečnostný hrot, metalická strieborná
  • Popis
  • Technické parametre
  • Video
  • K stiahnutiu
  • Alternatívy
Kovová autonabíjačka s bezpečnostným hrotom pre vaše bezpečie na cestách


Vďaka tejto autonabíjačke budete mať na cestách vždy dostatok energie pre vašu elekroniku. Autonabíjačka GoGEN je skvelým pomocníkom, ktorého oceníte hlavne pri dlhom cestovaní automobilom. Dokáže napájať či nabíjať mobilné telefóny alebo iné zariadenia pomocou 12 - 24V zásuvky autozapaľovača.
GoGEN USB nabíjačka s neoficiálnym názvom Hammer – kladivo, dokáže po vložení do zástrčky zapaľovača nabíjať 2 zariadenia súčasne, zapojiť môžete ako váš smartphone, akčnú kameru, tak aj tablet alebo MP3 prehrávač. USB porty majú výstupný prúd 1 a 2,1 A. Výhodou je okrem rýchlosti aj úplná univerzálnosť, kedže zvládne automobilovú zásuvku aj v karavanoch a nákladných autách (vstupné napätie 12 - 24 V). Dokáže dobiť akékoľvek zariadenia, ktoré sú bežne dobíjané z USB portu.


Bezpečnostné kladivko pre prípad núdze


Autonabíjačka je na svojom konci opatrená kovovým hrotom – kladivkom pre pohotové použitie v prípade nehody či uviaznutia vo vnútri automobilu.


Luxusné prevedenie


Nabíjačka CHH25 je mimoriadna ako svojou pridanou hodnotou v podobe bezpečnostného hrotu, tak aj svojim luxusným prevedením. Nielen hrot je z tvrdej ocele, ale celý výrobok je z kovu. Povrchová úprava tomu napovedá. Vyberať môžete zo 4 metalických farieb, čiernej, striebornej, zlatej a športovej modrej. Tvarom a veľkosťou odpovedá súčasným požiadavkám a zapadne do interiéru každého automobilu. Pre jednoduchšie vyťahovanie sú na konci nabíjačky vyfrézované strieborné prstienky, ktoré majú ako funkciu ozdobnú, tak slúžia práve pre jednoduchšie vyťahovanie z nabíjacej 12V zásuvky.

2 x USB výstup
Vstupné napätie 12 - 24 V
Výstupné napätie 5 V
Max. celkový nabíjací prúd 2,1 A
Bezpečnostný hrot

Záručná doba 24 mesiacov
Určené preuniverzálna
Typ napájaniado auta
Výstupný konektorUSB 2x
Výstupný prúd 12,1 A
Výstupný prúd 21 A
RychlonabíjanieNepodporuje
Hmotnosť 36 g
Výška 2,5 cm
Šírka 2,5 cm
Hĺbka 6,5 cm
Hmotnosť balenia 63 g
Výška balenia 15,5 cm
Šírka balenia 4,5 cm
Hĺbka balenia 3,5 cm


Podmenu